Paprastas ar filtruotas?

filtruotas- vanduo2Vandens filtrai – tai vienas prieštaringiausių 21-ojo amžiaus išradimų. Didžioji dalis žmonių kone garbina vandens filtrus, kadangi realiai, jie yra vienintelis ginklas galintis kovoti su vandens užterštumu. Vis dėlto, yra ir tokių žmonių, kurie teigia, jog vandens filtravimas ne tik, kad nepagerina vandens, tačiau jį netgi ir blogina. Tad vis dėlto, kuri nuomonė yra teisinga? Kuris – paprastas ar filtruotas vanduo yra geresnis? Tokia ir bus mūsų šiandieninė tema.

Yra pakankamai nemažai žmonių kurie pasisako prieš vandens filtrus. Jų manymu, vandens filtrai tėra paprasčiausiai įtaisas, skirtas pinigams iš žmonių „išmelžti“. Juk mes taip didžiuojamės, jog mūsų geriamas vanduo yra vienas iš švariausių pasaulyje, tad kodėl gi turėtume jį filtruoti? O kas jei vandens filtrai ne tik, kad neišvalys, tačiau švarų vandenį netgi kuo nors užterš? Taip, realiai, faktas, jog Lietuvoje geriamasis vanduo yra vienas iš kokybiškiausių visoje Europoje. Vis dėlto, vanduo, kurį geriame, į mūsų stiklinę nepatenka tiesiai iš šaltinio – iki tol jis pereina pro plačias vamzdynų linijas, kol galiausiai atkeliauja iki jūsų čiaupo. Vis dėlto, vamzdynai yra rūdijantys bei nėra švarūs, nėra dažnai tvarkomi – juk vanduo, eidamas tą kelią, vis vien įgauna tam tikrų pašalinių medžiagų, ar ne? Būtent dėl to, vandens filtravimas yra reikalingas ne tik filtruojant užterštą vandenį, tačiau tai darant netgi su geriamu vandeniu.

Viską sudėjus, mūsų manymu, filtruotas vanduo laimi dvikovą tarp jo ir nefiltruoto vandens. Juk vanduo – tai dalykas, kurį dažniausiai vartojame, kuris yra mums reikalingas kaip oras. Būtent dėl to, reikia stengtis, jog gertume tik aukščiausios kokybės vandenį. Šioje vietoje gali padėti tik vandens filtrai, kadangi jie visiškai išvalo vandenį bei padaro jį aukščiausios klasės produktu. Telieka tikėtis, jog su laiku žmonės supras, kokią milžinišką naudą teikia vandens filtrai, bei šio išradimo populiarumas su laiku tik didės. Juk vandens filtrai yra dalykas, gelbstintis mums nuo švaraus vandens praradimo, tad realiai, šis dalykas tikrai nusipelno savo vietos po saule.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s