Paprastas ar filtruotas vanduo?

filtraiŠiomis dienomis užteršto vandens problema tampa vis aktualesne. Žmonės sukūrė ginklą prieš vandens užterštumą – vandens filtrus. Vis dėlto, yra žmonių, kurie teigia, jog vandens filtrai – tai absoliutus blogis, skirtas „ištraukti“ žmonių pinigus. Kokia vis dėl to tiesa? Mūsų akimis, vandens filtrai jokiu būdu nėra blogai, tai yra puikus išradimas padedantis išvalyti vandenį. Norite argumentų? Prašom.

1.Sveikata.
Filtruotas vanduo yra švarus, išvalytas nuo įvairių nereikalingų cheminių medžiagų, todėl jis yra šimtu procentų tyras, švarus. Tuo tarpu gerdami paprastą, nefiltruotą vandenį, jūs rizikuojate savo sveikata. Kodėl? Paprastame vandenyje yra įvairų papildomų cheminių, toksinių ir kitų medžiagų. Taip, gerdami vandenį su šiomis medžiagomis rezultato nepajusite, tačiau ilgame laikotarpyje, tokio vandens vartojimas gali tikrai nekaip atsiliepti jūsų sveikatai. Būtent dėl šios priežasties, patariame paprasto, nefiltruoto vandens vartoti kiek tik galima mažiau bei patariame stengtis rinktis tik filtruotą, kokybišką vandenį.

2.Skonis.
Nors dažniausiai teigiame, jog vanduo yra beskonis, tačiau tikriausiai kiekvienam yra tekę ragauti neskanaus vandens, pasižyminčio specifiniu skoniu. Tokiu skoniu pasižymi vanduo, kuriame kai kurių medžiagų yra daugiau, nei turėtų. Vis dėlto, jei geriate filtruotą vandenį, galite būti tikri, jog jūsų geriamas vanduo bus puikaus skonio, kadangi vandens filtras pašalins iš vandens perteklines medžiagas, todėl susidurti su nemaloniu skoniu jums rizikos tikrai nėra.

Realiai, tai yra du pagrindiniai argumentai, tačiau abu jie gina filtruotą vandenį. Jei gilinantis dar labiau, galima surasti dar daugiau argumentų pasisakančių už filtruotą vandenį. Vis dėlto, esmė ne skaičiuje, o fakte, jog visi argumentai yra prieš paprastą ir už filtruotą vandenį. Argi to negana, kad suprasti, jog filtruotas vanduo yra visapusiškai geresnis nei paprastas? Mūsų manymu – tikrai taip. Taip, naudoti tik filtruotą vandenį yra tikrai sunku, nes jis kainuoja tam tikrus pinigus, tad jei negalite sau to leisti, jums teks pagrinde naudotis nefiltruotu vandeniu. Vis dėlto, naudokitės kiekviena proga naudotis filtruotu vandeniu, nes tai – geriausias pasirinkimas.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s